Başkanın MesajıAbout Image

Yaradılış öyle güçlü bir olgu ki her varlık gelişim ve büyüme yolculuğunda çeşitli lokasyonlardan geçer sadece ağaç durduğu yerde büyüyüp olgunlaşabilir. 1995 yılında küçük bir bütçeyle kurmuş olduğumuz şirketimizde birçok zorlu süreçlerden geçmemize rağmen kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirerek, günümüz teknoloji kaynaklarından olumlu yönde etkilenerek, iş istihdamımızın her alanından İSG Kanun ve Yönetmeliklerinden faydalanarak, ülkemizin birçok şehrinde hizmet vermekteyiz. İrem İnşaat, Karayolları Yapı İşlerinde üstlenmiş olduğu her projesini eksiksiz, zamanında teslim etmiştir. Bu tecrübelerin ve yılların katmış olduğu değerle toplum yararına yapılan her projemizin bir önceki günden daha ileriye taşımanın mecburiyetinde ve bilincindeyiz. İş hayatına dahil olduğumuz ilk günden bu yana kendimizi ve sorumluluğumuz altında olan her paydaşımızı gelişime yeniliğe teşvik etmeye özen gösteriyor ve bizden sonraki sorumluluğu alacak neslin eğitim ve iş etiği disiplinini oluşturmalarında tam destek sağlıyoruz. Ailemize katılan her yeni arkadaşımızın yenilikçi ve disiplinli olma ilkesine riayet etmelerine büyük önem gösteriyoruz.

Dünyanın varoluşundan bugüne süre gelen günümüz ekonomisinin ve insanlığın en ihtiyaç duyduğu, bizlerinde titizlikle yaklaştığı tarım ve enerji sektörlerinde günümüz teknolojik imkanlarını daha ileriye taşıyarak, kamu yararına olacak her türlü faydanın içinde bulunarak, profesyonel ekipler dahilinde şirketimiz adına gerekli ARGE ve fizibilite çalışmalarını planlayarak hedeflemekten memnuniyet duyuyoruz.

Tarım ve enerji alanında gelecek yıllara yönelik projelerimiz kamu hizmetini ön planda tutarak öncü bir konumda gelişmeye devam etmektedir. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bir yaklaşımla bu alanda günümüz yazılı kaynaklarından ve her türlü güncel teknolojilerinden faydalanarak hizmetlerimizi en yüksek etkinlik düzeyinde sürdürebilirlik ilkesini benimseyip 0 atık, politikasını merkez alarak emin adımlarla ilerliyoruz. Toplumun refahını arttırmak adına yenilikçi çözümler üreterek öncelikle ülke ve dünya ekonomisi alanlarındaki mevcut potansiyeli en üst düzeyde geliştirmek daha aydınlık ve bilinçli bir gelecek için çabalamak yurttaş olarak asli görevimizdir.

Kuruluşumuzdan bu yana gerek sosyal sorumluluklar gerekse toplum yararına olan her alanda var olmaya devam edeceğiz.

Temeli disiplin, güven, vefa ve saygı olan her ilişki büyümeye ve gelişime müsaittir. Bu anlayış senelerdir verdiğimiz emeğin en büyük ifadesidir. Her birimiz büyük bir yolda yan yana, güvenle yürüme cesaretindeyiz. Bu günlere her biri ayrı ayrı ama bir bütün olarak çok çabaladığımız tüm ekip arkadaşlarımızla geliştiğimiz, büyüdüğümüz, güzel bir denge içinde bulunup çalıştığımız, geçmişte ve gelecekte beraber olacağımız tüm arkadaşlarımız içinde bu gelişim geçerlidir.

Sevgili paydaşlarım, geçmişten bugüne her zorlukta her kazançta benim yanımda olmanızdan onur duymaktayım, bunun için sizlere müteşekkirim.

Saygılarımla,

Yücel VAR